Modernas un efektīvas blīvēšanas iekārtas

Esam pilnvaroti Jūs iepazīstināt ar Vācijā izgudrotām un patentētām blīvēšanas iekārtām, kuras jau daudzus gadus veiksmīgi pierāda savu augsto darba kvalitāti.

Stehr vibroplates ir progresīvāka un efektīvāka alternatīva līdz šim plaši pazīstamajiem un izmantotajiem vibroruļļiem. Tās ir radītas, realizējot sarežģītus projektus gan Vācijā, gan citur pasaulē.

Galvenā Stehr vibroplašu pozitīvā īpašība ir gandrīz simtprocentīga enerģijas novadīšana vertikāli uz leju, tādejādi maksimāli samazinot vibrāciju kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi, tajā skaitā ēkām, celtnēm u.tml., kas ir īpaši svarīgi strādājot pilsētās un apdzīvotās vietās.

Ņemot vērā, ka strādājot ar vibroplatēm, blietēšanai vajadzīgā enerģija tiek izmantota daudz efektīvāk, darbam vajadzīgās degvielas patēriņš tiek samazināts līdz pat 50%. Līdz ar to, tiek samazinātas arī negatīvās sekas, ko šāda vieda darbi atstāj uz apkārtējo vidi, jo izmantojot mazāk degvielas, samazinās CO2 un citu kaitīgo izmešu daudzums.

Lai izmantotu vibroplates, mašīnu parkā nav vajadzīga speciāla iekārta – tā izmantošanai var lietot jebkuru attiecīgās jaudas un klases frontālo iekrāvēju, lauksaimniecībā izmantojamo traktoru vai pat greideri.

 

 

Uzrakstīt
Kā varam palīdzēt?
Labdien,
Kā varam palīdzēt?