fbpx

Gumijas kāpurķēžu sistēmas industriālajai tehnikai

Piedāvājam gaitas iekārtas detaļas visu veidu gumijas kāpurķēžu tehnikai.   Strādājam tikai ar augstākās kvalitātes preču ražotājiem.  Mūsu sadarbības partneru noliktavās pieejamas gumijas ķēdes ar platumu no 130 mm līdz 1000 mm.  Mūsu preču sortimentā ir arī dzenošās zvaigznes, augšējie un apakšējie ruļļi, vadriteņi, kā arī reduktori, hidropumpji un hidromotori un to rezerves daļas.

AVAN, BOBCAT, BOXER,CASE, CATERPILLAR, CHIEFTAN, DINO, DITCH WITCH, DOOSAN, DRAGO, DYNAPAC, EUROCAT, EUROCOMACH, FAI, FERMEC, FIAT-HITACHI, FIAT KOBELCO, FURUKAWA, GEHL, HIDROMEK, HITACHI, HONDA, HUSQVARNA, HYDROMAC, HYUNDAI, JCB, JOHN DEERE, KATO, KAWASAKI, KOBELCO, KOMATSU, KUBOTA,LIEBHERR, MAC ELROY, MANITOU, MERLO, MITSUBISHI, NEUSON, NEW HOLLAND, NISSAN, PUTZMEISTER, RAYCO, SAMSUNG, SCHAEFER, SCHAEFF, SCORPIO, TEREX, VENIERI, VOLVO, ZEPPELIN

Gumijas kāpurķēžu sistēmas lauksaimniecības tehnikai

Piedāvājam augstas kvalitātes gumijas ķēdes lauksaimniecības tehnikai.

Metāla kordu iestrāde ir aprēķināta tā, lai maksimāli paaugstinātu ķēdes izturību un novērstu tās pārtrūkšanu. Ķēdes karkass ir biezs. Vulkanizācijas procesā ievērots pareizs izgatavošanas tehnoloģiskais process.  Īpaši izveidots protektors nodrošina ļoti labu saķeri ar augsni, līdz ar to iespēju  robežās ir samazināta izbuksēšana un slīdēšana, bet ir palielināta ķēdes pašattīrīšanās iespēja.

Pieejamas arī citas gaitas iekārtas detaļas.

CASE, CATTERPILLAR, CHALLENGER, JOHN DEERE, NEW HOLLAND u.c.

 

Sazinies ar mums

Lūdzu aizpildīt pieteikuma  formu vai zvanīt +371 29452000.

    Uzrakstīt
    Kā varam palīdzēt?
    Labdien,
    Kā varam palīdzēt?