fbpx

EXTREME

Ķēdes ir paredzētas vissarežģītākajiem reljefiem. Profila konstrukcija nodrošina izcilu mašīnas saķeri un stabilitāti stāvos apvidos, kā arī pastāvīgu saķeri starp riepu un kāpurķēdēm.

GROOVE

Īpaša profila forma, kas nodrošina lielisku mašīnas saķeri un stabilitāti uz dažāda veida pamatiem. Tas ir piemērots stāviem un akmeņainiem apvidiem, kā arī dubļiem un sniegam.

MULTI

Universāla profila forma, kas nodrošina lielisku mašīnas saķeri un stabilitāti uz dažāda veida pamatiem. Tas ir piemērots stāviem un akmeņainiem apvidiem, kā arī dubļiem un sniegam.

SOFT

MEGA

Profils MEGA ir SOFT profila jauninājums. Tas ir izstrādāts apstākļiem, kur nepieciešama papildu kāpurķēžu virsma – uz ļoti mitru reljefu un lielāku mašīnas sānu stabilitāti.

COMBO GS

Profilu GROOVE un SOFT kombinācija. Kāpurķēdes nodrošina lielāku saķeri arī mainīgā reljefā.

COMBO ES

Profilu EXTREME un SOFT kombinācija. Kāpurķēdes nodrošina lielāku saķeri arī mainīgā reljefā.

COMBO MS

Profilu MULTI un SOFT kombinācija. Kāpurķēdes nodrošina lielāku saķeri arī mainīgā reljefā.

WHEEL TRACK GROOVE

Īpaša profila forma, kas nodrošina lielisku mašīnas saķeri un stabilitāti uz dažāda veida pamatiem. Tas ir piemērots stāviem un akmeņainiem apvidiem, kā arī dubļiem un sniegam.

WHEEL TRACK MULTI

Paredzēts sešu riteņu mežsaimniecības mašīnām, kas paredzētas, lai aizsargātu riepas un nodrošinātu labāku saķeri vissarežģītākajos apstākļos. Universāla profila forma, kas nodrošina izcilu saķeri un mašīnas stabilitāti uz dažāda veida virsmām. Tas ir piemērots stāviem un akmeņainiem apvidiem, kā arī dubļiem un sniegam.

WHEEL TRACK SOFT

Paredzēts sešu riteņu mežsaimniecības mašīnām, kas paredzētas, lai aizsargātu riepas un nodrošinātu labāku saķeri vissarežģītākajos apstākļos. Pateicoties profila formai, tas nodrošina lielisku saskares virsmu ar meža augsni un līdz ar to arī izcilu mašīnas saķeri un stabilitāti uz purvainiem un mīkstiem pamatiem. Profils ar vismazāko ietekmi uz meža augsni.

Sazinies ar mums

Lūdzu aizpildīt pieteikuma  formu vai zvanīt +371 29452000.

    Uzrakstīt
    Kā varam palīdzēt?
    Labdien,
    Kā varam palīdzēt?