fbpx

Apavu ķēdes “ICE TRACK”

Šīs uzlikas paredzētas ne tikai lietošanai uz apsnigušām un ledainām virsmām, bet arī  zāles pļaušanai vasarā slīpās nogāzēs, kā arī mežizstrādē, medībās un makšķerēšanā.

To izgatavošanā izmantota kvalitatīva vērpta nerūsējošā tērauda ķēde ar rūdītāiem tērauda zobiem, kas nodrošina labu saķeri ar virsmu. Uzlikas ir  viegli uzvelkamas uz apaviem.

Komplektā ietilpst somiņa uzliku uzglabāšanai.

Apavu uzlikas “CITY TRACK”

Paredzētas pastaigām pa apsnigušām un apledojušām pilsētas ielām. Biezākas siksniņas nodrošina stabilitāti,  speciāli zobiņi nodrošina labāku saķeri ar virsmu. Lieliski der jebkuriem apaviem.

Nav paredzētas lietošanai kalnainā apvidū!

Apavu ķēdes “RUN TRACK”

Paredzētas  skriešanai  pa apledojušām un apsnigušām virsmām- līdzenumiem un nogāzēm. Uzlikas  izgatavotas no nerūsējoša, augstas kvalitātes tērauda un elastīgiem stiprinājumiem, kas cieši aptver apavus un neļauj asmenīšiem izslīdēt. Savērstā ķēde un asmeņi nodrošina optimālu un drošu saķeri ar virsmu.

Iepakojums un uzglabāšana-  kvalitatīva  materiāla somiņa ar nodalījumu telefonam un pudelei. To ērti var piestiprināt ap vidukli, kas netraucē skriešanas laikā.

 

Apavu ķēdes “GRIP STEP”

Paredzētas pastaigai pa apsnigušām un apledojušām ielām. Tām ir speciāli asmenīši labai saķerei.

Uzlikas ir mazas un ērtas, lai vilktu praktiski uz visa veida  ielas apaviem. Komplektā- somiņa uzglabāšanai.

Apavu ķēdes “URBAN STEP”

Paredzētas pastaigai pa sasnigušām un apledojušām ietvēm. Šīs smalkās, savītās apavu ķēdes var lietot arī iekštelpās, nebaidoties sabojāt grīdu.

Tās ir mazas un ērtas, lai vilktu praktiski uz visa veida apaviem. Nav paredzētas lietošanai kalnainā apvidū!

Apavu ķēdes “PRO TRACK”

Paredzētas profesionālai lietošanai uz mainīgu reljefu virsmām – pa sniegu, ledu, koku saknēm, rūpniecisku teritoriju grīdu vai bruģi u.c.

Ķēžu speciālā konstrukcija samazina iespēju aizķerties aiz sieta, metāla kāpnēm vai citas virsmas. Lielais mikro-punktu skaits arī samazina nolietošanos uz rūpnieciska seguma.

 

Apavu Ķēdes ” MOUNT TRACK”

Uzlikas izgatavošanā izmantota nerūsējošā tērauda ķēde  un speciāla 14 zobu pakava formas apakšējā daļa, kas nodrošina efektīvu saķeri.

Paredzētas aktīviem tūristiem, alpīnistiem, medniekiem, makšķerniekiem pārvietojoties pa aizsnigušām un apledojušām virsmām.  Nav paredzētas ekstēmiem pārgājieniem kalnos!

Apavu ķēdes “COMOUFLAGE”

Uzlikas izgatavošanā izmantota nerūsējošā tērauda ķēde  un speciāla 14 zobu pakava formas apakšējā daļa, kas nodrošina efektīvu saķeri.

CAMOUFLAGE paredzētas aktīviem tūristiem, alpīnistiem, medniekiem, makšķerniekiem un karavīriem, pārvietojoties pa aizsnigušām un apledojušām virsmām. Nav paredzētas ekstēmiem pārgājieniem kalnos!

 

Sazinies ar mums

Lūdzu aizpildīt pieteikuma  formu vai zvanīt +371 29452000.

    Uzrakstīt
    Kā varam palīdzēt?
    Labdien,
    Kā varam palīdzēt?