PAR MUMS PAKALPOJUMI JAUNUMI REZERVES DAĻAS LIETOTAS REZERVES DAĻAS GALERIJA KONTAKTI SAITES  
   
Berco S.p.A.
Ķēdes
Atbalsta plāksnes
Gaitas rullīši
Segmentu grupas un dzenošās zvaigznes
Īpašs pielietojums
Vadriteņi
Komplektējošās daļas
LRT GmbH
Combi Wear Parts
HGT GmbH
 
Berco S.p.A.  
 

Izvēloties BERCO, Jūs izvēlaties vadošo būvniecības mašīnu gaitas iekārtu ražotāju!

Kopš 1920. gada firma BERCO darbojas gaitas iekārtu ražošanas jomā. Nepārtraukta un mērķtiecīga attīstība daudzu gadu garumā ir ļāvusi sasniegt vēlamos rezultātus un iekarot pasaules tirgu. Ražošanā tiek izmantoti daudzveidīgi un mūsdienīgi materiāli, kuri tiek testēti un pārbaudīti atbilstoši stingrākajām kvalitātes kontroles prasībām. Augstvērtīgs inženiertehniskais risinājums, modernākās ražošanas tehnoloģijas nodrošinājums piedāvāto preču kvalitāti.

BERCO metalurģiska laboratorija materiālu un komponentu testēšanai izmanto tādas ierīces kā elektroniskos mikroskopus ar mikroanalīzi, spektrofotoelementus, tribometrus - nodilumam pakļauto rezerves daļu testēšanai, MTŠ preses statiskajiem testiem un materiālu "noguruma" testiem (arī ekstrēmās temperatūrās no -70°Clīdz+125°C).
Pašizgatavoto komponentu pārbaude notiek automatizēti, izmantojot mākslīgā intelekta kontroles tehnikas. BERCO komponentus raksturo teicama kvalitāte.

Tiek pielikts daudz pūļu jaunu materiālu izstrādē, kā arī siltumapstrādes procesu tālākajā attīstībā, lai varētu nodrošināt izgatavoto gaitas iekārtu detaļu optimālu kvalitāti un kalpošanas ilgumu.
Viss kopējais ražošanas process pilnībā ir automatizēts. Tā vadību veic speciālas datorsistēmas. Termiskās apstrādes laikā tiek nodrošināta visu procesu parametru (temperatūras režīmu, laika utt.) patstāvīga uzraudzība online režīmā. Izmantojot rūdīšanu tiek uzlabotas mehāniskās īpašības, un līdz ar to tiek sasniegta lielāka izturība pret nodilumu.
Izmantojot šāda veida ražošanu tiek garantēta konstanta saražoto produktu kvalitāte.

Gaitas iekārtas daļas buldozeriem.

Dresser, kā arī citu ražotāju buldozeriem.
Visplašākais gaitas iekārtu detaļu piedāvājums būvniecības mašīnām, kuru gaitas iekārtas lielums 2-135 tonnas un ķēdes solis ir 125-317,5 mm.


Gaitas iekārtas detaļas hidrauliskajiem ekskavatoriem.

Samsung, kā arī citu ražotāju ekskavatoriem.
Visplašākais gaitas iekārtas detaļu piedāvājums būvniecības mašīnām, kuru gaitas iekārtas lielums ir 1-300 tonnas un ķēdes solis ir 90-350 mm.